Uitslag waailappenrace 2012

Geplaatst op 28-10-2012  -  Categorie: Waailappen  -  Auteur: Corne Luijkx
ORC Race 1

Starttijd: 10:30:00,0 ORC Triple Number TN-Offshore-M
 

FinishGezeildeGecorr. ZeilnoNaamTijdTijdTijd.Formule
NED 881 A BOEN
Johan Bol, Stern 33
1 1,0 12:24:46,0 1:54:46,0 2:09:26,7 =GT * 1,1279
NED 7788 SAIL FORCE
Marco van Dijke, Sun Fast 40 (DK)
2 2,0 12:23:46,0 1:53:46,0 2:10:55,4 =GT * 1,1508
NED 3104 PAGAN
Jan Muller, Zeester
3 3,0 12:49:58,0 2:19:58,0 2:11:50,1 =GT * 0,9419
NED 8303 OUT OF OFFICE
Bas van Oevelen, First 44.7
4 4,0 12:16:38,0 1:46:38,0 2:14:11,9 =GT * 1,2585
NED 7526 LOVELY RITA
Frans Juten, Stern 33
5 5,0 12:30:50,0 2:00:50,0 2:16:49,9 =GT * 1,1324
BEL 833 TIBO
Geert van Camp, Franchi28OD x 1.85
6 6,0 12:37:50,0 2:07:50,0 2:20:01,7 =GT * 1,0954
NED 5721 ÉCLAIR K9002
Jules van der Heyden, Lightwave 395
7 7,0 12:34:38,0 2:04:38,0 2:26:24,4 =GT * 1,1747

 


SW Race 1  

Starttijd: 10:40:00,0 SW factor
 

FinishGezeildeGecorr. ZeilnoNaamTijdTijdTijd.Formule
102 INNOVATOR 2 CR6644
Jan Lanooij, Westerley Centaur
1 1,0 13:10:20,0 2:30:20,0 2:05:16,7 =GT * 100 / 120,0
115 FLOAT ON
Toine de Laet, Contest 31HT
2 2,0 12:56:48,0 2:16:48,0 2:12:48,9 =GT * 100 / 103,0
NED 4753 FRAMBOISE
Jean-Jacques Maartense, SW
3 3,0 12:50:52,0 2:10:52,0 2:12:51,6 =GT * 100 / 98,5
NED 8222 CRUSH
Thijs van der Beek, Rush
4 4,0 12:50:55,0 2:10:55,0 2:14:16,4 =GT * 100 / 97,5
1111 REIMERSWAAL
Robert de Kok, Dufour 35 CL
5 5,0 12:49:06,0 2:09:06,0 2:15:02,5 =GT * 100 / 95,6
104 MOTIVATION
Corné Koevoets, Vd Stadt 34
6 6,0 12:51:38,0 2:11:38,0 2:15:42,3 =GT * 100 / 97,0
111 DE SCHUINE BAK
Andrea van der Roest, Dufour 27
7 7,0 13:09:42,0 2:29:42,0 2:16:42,7 =GT * 100 / 109,5
110 DELIGHT GBR9736
Jos Hermans, Dehler 36SQ
8 8,0 12:34:56,0 1:54:56,0 2:16:49,5 =GT * 100 / 84,0
113 ZOET VAN ZOUT
Raymond van Broekhoven, First 375
9 9,0 12:41:58,0 2:01:58,0 2:17:58,3 =GT * 100 / 88,4
116 HILDERNISSE
Kas Fiktorie, Vivctoire 1122
10 10,0 12:44:21,0 2:04:21,0 2:18:10,0 =GT * 100 / 90,0
BEL 3670 ACHIROE
Katrien Claessens, SW
11 11,0 12:34:42,0 1:54:42,0 2:19:52,7 =GT * 100 / 82,0
103 OVERSTAG
Adrie Koevoets, Dehler 37CR
12 12,0 12:44:10,0 2:04:10,0 2:20:18,1 =GT * 100 / 88,5
NED 8184 BOX 3
GertJan de Werd, Spirit 36
13 13,0 12:38:55,0 1:58:55,0 2:21:34,1 =GT * 100 / 84,0
BEL 681 EVELENE
Leo Baartmans, Spirit 37
14 14,0 12:45:30,0 2:05:30,0 2:21:48,5 =GT * 100 / 88,5
109 BONNEFOOI
Victoire 1044
15 15,0 12:47:54,0 2:07:54,0 2:22:06,7 =GT * 100 / 90,0
564 SWEET EMMA
Roger van Dijk, HR 33
16 16,0 13:00:26,0 2:20:26,0 2:22:34,3 =GT * 100 / 98,5
105 TOOSJE
Richard van der Heijden, Comfortina 32
17 17,0 12:54:09,0 2:14:09,0 2:23:28,6 =GT * 100 / 93,5
107 CAYUGA
Kiki Bunck, Jeammeau 32.2
18 18,0 13:04:25,0 2:24:25,0 2:23:41,9 =GT * 100 / 100,5
106 ROSETTA
Willem van Rooij, Langkieler
19 19,0 13:00:00,0 2:20:00,0 2:26:35,8 =GT * 100 / 95,5
108 ZOUTHEER
Jeroen Selsig, Oveanis 323CL
20 20,0 13:09:28,0 2:29:28,0 2:31:44,6 =GT * 100 / 98,5
101 WATERMAAL
Hans Landa, Hanse 315
dnf 22,0

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.075
Copyright 1986 - 2012, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW:
http://www.zw-scoring.nl